Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

logo_VP_podst_RGB
Van Pur S.A.
02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 7

Jesteśmy największą, niezależną spółką piwowarską i jednym z czterech najbardziej kluczowych graczy na rynku piwa w Polsce. Jakie mamy ambicje? Chcemy być znaczącą, wiarygodną, polską firmą znaną na całym świecie.

Nasze piwa czerpią z różnorodnej tradycji regionów. Warzymy je w sześciu browarach położonych, w różnych zakątkach Polski, z których każdy ma swoją własną historię i wyjątkowy charakter. Naszą flagową marką jest Łomża, a doskonały smak naszych piw doceniają konsumenci na całym świecie. Skupiamy się na budowaniu wartości poprzez wzmacnianie marek regionalnych oraz rozwój innowacji w najbardziej perspektywicznych segmentach rynku, takich jak specjalności, radlery, piwa smakowe i bezalkoholowe.

Ważną część naszej oferty stanowi segment private label. Od wielu lat naszymi klientami w tym sektorze są globalne sieci handlowe. Dzięki własnym liniom produkcyjnym opakowań nasza oferta jest kompleksowa i konkurencyjna. Jesteśmy liderem private label w Polsce i jednym z wiodących producentów w Europie. Działając na międzynarodowych rynkach posiadamy biuro w Londynie oraz przedstawicielstwa w: Chile, Brazylii, Izraelu, Rosji i na Bałkanach. Wnosząc znaczący wkład do wzrostu eksportu całej branży piwnej, z dumą promujemy Polskę na arenie międzynarodowej.

Nieustannie sięgamy po nowe technologie. W 2017 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce instalację do dealkoholizacji piwa, która gwarantuje najwyższą jakość piwa o zawartości alkoholu 0,0%.

Od 30 lat nieustannie inwestujemy w rozwój, łącząc pasję i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami. Wszystko po to, by móc warzyć tylko najlepsze piwa, które towarzyszą Państwu w radosnych momentach życia.