Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

Tan Viet International S.A.
Tan Viet International S.A.
83-031; Łęgowo; Marco Polo 9

Firma TAN-VIET istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Założone przez Pana Tao Ngoc Tu przedsiębiorstwo na przestrzeni lat osiągnęło wymierny sukces rynkowy i jest jednym z największych importerów i dystrybutorów produktów orientalnych w Polsce.
W ciągu całej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenia oraz nawiązaliśmy szerokie kontakty handlowe w Polsce i w świecie. Współpracujemy z kontrahentami na terenie Europy, Azji i Ameryce Środkowej.
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno produkty kuchni orientalnej jak też szereg produktów typu instant, głównie zupy błyskawiczne z kluskami. Szczycimy się również tym, iż eksportujemy polskie produkty rolno-spożywcze, w tym produkty mleczarskie.
________________________________________
Firma TAN-VIET jest właścicielem bądź wyłącznym dystrybutorem następujących marek i produktów:

VIFON - wyłączny dystrybutor zup i sosów VIFON na Polskę,
TaoTao - właściciel marki TaoTao - sosy, makarony, grzyby, owoce i wiele innych produktów orientalnych,
TOKYOTO - właściciel marki TOKYOTO – produkty kuchni japońskiej, w tym produkty do sushi,
Dzięki współpracy z największymi hurtowniami dystrybucyjnymi oferowane przez nas towary dostępne są w ponad 70% sklepów w Polsce. Znajdą je Państwo także w polskich i zagranicznych sieciach handlowych.
Od 2002 roku siedziba firmy mieści się w Łęgowie pod Gdańskiem, w nowoczesnym kompleksie biurowo-magazynowym. Skoncentrowanie firmy w jednym miejscu oraz zarządzanie przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów umożliwia nam odpowiadającą najwyższym standardom obsługę klientów biznesowych.