Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

TAN-VIET_logotyp_wektor_CMYK_corel12
Tan Viet International S.A.
83-031 Łęgowo, ul. Marco Polo 9

Firma TAN-VIET istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Założone przez Pana Tao Ngoc Tu przedsiębiorstwo na przestrzeni lat osiągnęło wymierny sukces rynkowy i jest jednym z największych importerów i dystrybutorów produktów orientalnych w Polsce.

W ciągu całej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenia oraz nawiązaliśmy szerokie kontakty handlowe w Polsce i w świecie. Współpracujemy z kontrahentami na terenie Europy, Azji i Ameryki Środkowej. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno produkty kuchni orientalnej, jak też szereg produktów typu instant, głównie zupy błyskawiczne z kluskami. Szczycimy się również tym, iż eksportujemy polskie produkty rolno-spożywcze, w tym produkty mleczarskie.

Firma TAN-VIET jest właścicielem bądź wyłącznym dystrybutorem następujących marek i produktów:

  • VIFON - wyłączny dystrybutor zup i sosów VIFON na Polskę,
  • TaoTao - właściciel marki TaoTao - sosy, makarony, grzyby, owoce i wiele innych produktów orientalnych,
  • TOKYOTO - właściciel marki TOKYOTO – produkty kuchni japońskiej, w tym produkty do sushi.

Dzięki współpracy z największymi hurtowniami dystrybucyjnymi oferowane przez nas towary dostępne są w ponad 70% sklepów w Polsce. Znajdą je Państwo także w polskich i zagranicznych sieciach handlowych.

Od 2002 roku siedziba firmy mieści się w Łęgowie pod Gdańskiem, w nowoczesnym kompleksie biurowo-magazynowym. Skoncentrowanie firmy w jednym miejscu oraz zarządzanie przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów umożliwia nam odpowiadającą najwyższym standardom obsługę klientów biznesowych.