Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

loindeks-thumb
Mars Polska Sp. z o.o.

Misją, która przyświeca wszystkim działaniom Mars Petcare jest tworzenie lepszego świata dla zwierząt. Dlatego zespół ekspertów z Instytut Nauki o Zwierzętach Waltham™ w Wielkiej Brytanii zapewnia naukowe wsparcie przy tworzeniu portfolio ponad 50 globalnych marek Mars Petcare: Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Perfect Fit™, Cesar®, Royal Canin®, IAMS®, Eukanuba®. Mars Petcare zapewnia także opiekę weterynaryjną, poprzez największą na świecie sieć szpitali dla zwierząt oraz wiele innowacyjnych usług wykorzystujących nowe technologie.

W Polsce Mars Petcare angażujemy się w szereg inicjatyw, aby zwierzęta domowe były zdrowe, szczęśliwe i mile widziane. W ramach współpracy z Fundacją Dr Clown, od 2017 roku prowadzone są zajęcia z dogoterapii w szpitalach dla dzieci w całej Polsce. Od ponad 20 lat Mars Polska wspiera także schroniska i fundacje opiekujące się bezdomnymi zwierzętami.