Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

JNT Group S.A. Sp.K.
JNT Group S.A. Sp.K.

Jesteśmy jednym z największych producentów, importerów i dystrybutorów win w Polsce. Oferujemy unikalne i kompleksowe portfolio win gronowych – zarówno sieciom handlowym, hurtowniom, jak i kanałowi HoReCa. Obejmuje ono m.in. wina (gronowe, musujące, grzane, deserowe, ekologiczne, owocowe), wermuty, cydry, napoje niskoalkoholowe, hard seltzery, hard lemonade oraz napoje z kategorii RTD.Produkujemy nie tylko wina, ale także drinki RTD (Ready To Drink) i i inne rodzaje napoi alkoholowych. Do naszych najpopularniejszych marek należą Kadarka Prestige, Monte Santi, Barmańska, Aronica, Zbójeckie Grzane czy Cydr Dobroński.

Wieloletnie doświadczenie, zaawansowana technologia i rygorystyczne procedury gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Wszystkie spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty HACCP, IFS i BRC.Jesteśmy najbardziej elastyczną i innowacyjną firmą na polskim rynku winiarskim. Korzystamy z innowacyjnych linii produkcyjnych oraz najnowocześniejszej w kraju rozlewni i przechowalni win gronowych.Posiadamy własny Dział Badań i Rozwoju, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami, tworzymy własne marki oraz wprowadzamy na rynek nowe unikalne smaki i innowacyjne rozwiązania.Centrum Logistyczne JNT Group w Dobroniu gwarantuje naszym klientom szybką i sprawną dostawę win z całego świata.