Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

logo
GRUPA OTMUCHÓW ZPC Otmuchów S.A. PWC Odra S.A.
48-303 Nysa, ul. Nowowiejska 20

Grupa Otmuchów to jeden z wiodących polskich producentów słodyczy, w tym przede wszystkim cukierków czekoladowych, chałwy, mleczek, żelków a także batonów oraz słonych przekąsek. Od czerwca 2021 roku Grupa Otmuchów jest częścią globalnego koncernu Kervan Gida – inwestora strategicznego.

Posiadamy marki: ODRA (www.odraslodycze.pl) i FREEYU (www.freeyu.pl). Pierwsza to marka z ponad 75-letnią tradycją. Pod marką ODRA znajdziemy takie popularne produkty jak: chałwy, Opolanki Galaretki, Duetki, Mleczka czy cukierki w czekoladzie. FREEYU z kolei odpowiada na nowoczesne trendy konsumenckie - to zdrowe przekąski takie jak m.in. batony musli czy słone przekąski na bazie quiona i soczewicy. Od niedawna, Grupa Otmuchów, stała się również importerem COSBY FUN - marki dla dzieci, której topowym produktem są jajka niespodzianki.

W ofercie Grupy Otmuchów znajdują się również kompleksowe rozwiązania produktowe w obszarze private label oraz B2B. Nasze wyroby trafiają m.in. do największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych. Grupa jest także partnerem w rozwoju innowacyjnych produktów dla dużych koncernów o zasięgu międzynarodowym, w tym koncernów farmaceutycznych.