Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

ekaterra
Ekaterra Poland

EKATERRA - Wierzymy w siłę ludzi i roślin
ekaterra jest blisko Ziemi. Nigdy nie zapominamy, że początkiem każdej filiżanki herbaty jest pojedyncze nasiono, które wyrasta z gleby.
Jesteśmy jednością. Wierzymy w korzyści, jakie daje potęga różnorodności. Dzięki temu, że gromadzimy i pielęgnujemy tę wielką różnorodność, wydobywamy to, co najlepsze z naszych herbat i z relacji międzyludzkich.
Nie ma większej potęgi ani wartości niż planeta, na której razem żyjemy. Działamy w harmonii z Ziemią, aby propagować ideę powszechnego dobrostanu. Nasze herbaty powstają w etyczny sposób z roślinnych składników i łączą to, co najlepsze w naturze i nauce.
Każdą z herbat tworzymy tak, aby zachwycała zmysły i koiła lub pobudzała umysł. By przynosiła ożywienie i dawała poczucie więzi. To pokazuje, jak wiele możemy osiągnąć, gdy ludzie jednoczą się z planetą.
Jedna planeta. Jedna ludzkość. Jeden cel.
ekaterra – rośliny zmieniają świat na lepsze. Herbaty, które pokochał cały świat
To jakość i różnorodność naszych herbat sprawia, że ekaterra jest tak wyjątkowa Mamy w portfolio 34 niesamowite marki Lipton, Saga, Pukka, Brooke Bond, T2, Tazo, PGTips, a każda z nich została stworzona przez naszych mistrzów, koneserów herbaty. Od ponad stu lat rozwijamy naszą ofertę, aby była atrakcyjna dla miłośników herbaty z całego świata. Stawiamy na zrównoważony rozwój , innowacyjność i certyfikowane składniki .