Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

Develey
Develey

Grupa Otmuchów to jeden z wiodących polskich producentów słodyczy, w tym przede wszystkim cukierków czekoladowych, chałwy, mleczek, żelków a także batonów oraz słonych przekąsek. Od czerwca 2021 roku Grupa Otmuchów jest częścią globalnego koncernu Kervan Gida – inwestora strategicznego.

Posiadamy marki: ODRA (www.odraslodycze.pl) i FREEYU (www.freeyu.pl). Pierwsza to marka z ponad 75-letnią tradycją. Pod marką ODRA znajdziemy takie popularne produkty jak: chałwy, Opolanki Galaretki, Duetki, Mleczka czy cukierki w czekoladzie. FREEYU z kolei odpowiada na nowoczesne trendy konsumenckie - to zdrowe przekąski takie jak m.in. batony musli czy słone przekąski na bazie quiona i soczewicy. Od niedawna, Grupa Otmuchów, stała się również importerem COSBY FUN - marki dla dzieci, której topowym produktem są jajka niespodzianki.

W ofercie Grupy Otmuchów znajdują się również kompleksowe rozwiązania produktowe w obszarze private label oraz B2B. Nasze wyroby trafiają m.in. do największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych. Grupa jest także partnerem w rozwoju innowacyjnych produktów dla dużych koncernów o zasięgu międzynarodowym, w tym koncernów farmaceutycznych.

Od ponad 170 lat doświadczenie w połączeniu z innowacjami i nowoczesnymi technologiami stanowi gwarancję wysokiej jakości wszystkich naszych produktów. Od momentu powstania Develey jest pionierem we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii gwarantujących produkcję zgodnie z najwyższymi standardami. Każdy etap produkcji jest dokładnie monitorowany zarówno wewnętrznie, jak i przez zewnętrzne laboratoria i instytuty - od surowców po produkt gotowy.

Wszystkie linie i zakłady produkcyjne Develey są certyfikowane przez IFS (International Food Standards). Standardy jakościowe są monitorowane i mierzone zgodnie z wytycznymi HACCP, na każdym etapie procesu produkcyjnego. Innowacyjny duch i pasja do jakości wciąż inspirują nas każdego dnia.

Dzięki otwartości na innowacje oraz możliwość czerpania z wieloletnich doświadczeń, obecnie jesteśmy wiodącym producentem wszelkich musztard, sosów, ketchupów, dressingów i majonezów w Europie, eksportując do ponad 65 krajów na całym świecie. Nasza oferta to ponad 200 produktów skierowanych na rynek detaliczny oraz gastronomiczny. Od przeszło 40 lat rozwijamy owocną i satysfakcjonującą współpracę z firmą McDonald's dostarczając sosy Big Mac® i inne przyprawy premium. Z dumą Develey jest wyłącznym dystrybutorem top marek synonimów najwyższej powtarzalnej jakości takich jak: TABASCO®, Kikkoman, Mutti, Univer oraz Del Monte.

Portfolio DEVELEY to:

  • Światowe marki
  • Produkty BEZ GMO
  • Produkty BEZGLUTENOWE
  • Produkty dla wegan i wegetarian

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów.

Develey Polska