Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

Develey
Develey

Od ponad 170 lat doświadczenie w połączeniu z innowacjami i nowoczesnymi technologiami stanowi gwarancję wysokiej jakości wszystkich naszych produktów. Od momentu powstania Develey jest pionierem we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii gwarantujących produkcję zgodnie z najwyższymi standardami. Każdy etap produkcji jest dokładnie monitorowany zarówno wewnętrznie, jak i przez zewnętrzne laboratoria i instytuty - od surowców po produkt gotowy.

Wszystkie linie i zakłady produkcyjne Develey są certyfikowane przez IFS (International Food Standards). Standardy jakościowe są monitorowane i mierzone zgodnie z wytycznymi HACCP na każdym etapie procesu produkcyjnego. Innowacyjny duch i pasja do jakości wciąż inspirują nas każdego dnia.

 Dzięki otwartości na innowacje oraz możliwość czerpania z wieloletnich doświadczeń, obecnie jesteśmy wiodącym producentem wszelkich musztard, sosów, ketchupów, dressingów i majonezów w Europie, eksportując do ponad 65 krajów na całym świecie. Nasza oferta to ponad 200 produktów skierowanych na rynek detaliczny oraz gastronomiczny. Od przeszło 40 lat rozwijamy owocną i satysfakcjonującą współpracę z firmą McDonald's dostarczając sosy Big Mac® i inne przyprawy premium. Z dumą Develey jest wyłącznym dystrybutorem top marek synonimów najwyższej powtarzalnej jakości takich jak: TABASCO®, Kikkoman, Mutti, Univer oraz Del Monte.

Portfolio DEVELEY to:

  • Światowe marki
  • Produkty BEZ GMO
  • Produkty BEZGLUTENOWE
  • Produkty dla wegan i wegetarian

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów

Develey Polska