Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

logo_cerville_2017_01
Cerville Investments Sp. z o.o.
ul. Czerniowiecka 2B, 02-705 Warszawa

Cerville powstało z miłości i pasji do wina. Z czasem to zamiłowanie rozszerzyło się również o fascynację światem alkoholi mocnych. Cerville jest importerem win jakościowych w Polsce z blisko 800 wyselekcjonowanymi etykietami z całego świata oraz 100 etykietami alkoholi mocnych, których oryginalność i kraftowy charakter są wizytówką firmy.
Cerville zaufały najlepsze bary, restauracje i hotele w Polsce, a także sklepy specjalistyczne oraz firmy w oparciu o współpracę z najlepszymi specjalistami, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie szyją Klientom ofertę na miarę.
Obecność firmy została zauważona na wielu liczących się na rynku wydarzeniach branżowych i Festiwalach, umożliwiając dotarcie do jak najszerszego grona pasjonatów świata alkoholi mocnych, które w dużej mierze pochodzą od rzemieślniczych producentów, powstałe z pasji i lat tradycji