Informacja zawarta na niniejszej stronie przeznaczone są wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystane tylko między przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi.

CEDClogo
 CEDC International Sp. z o.o.

CEDC International jest liderem rynku wódki oraz największym importerem zagranicznych alkoholi w Polsce. Produkujemy i sprzedajemy znane marki z segmentu wódek, takie jak m. in.: Żubrówka, Soplica, Bols, Absolwent, Żytniówka, Cytrusówka Rajska oraz wiele innych, eksportowanych do kilkudziesięciu krajów świata. CEDC jest także wiodącym importerem napojów alkoholowych w Polsce, który oferuje najbardziej znane marki alkoholi na świecie, jak np.: Carlo Rossi, Grant’s, Glenfiddich, Jägermeister, Gancia, Metaxa, Remy Martin, Campari czy Aperol.
CEDC powstało na początku lat 90, na fali przemian ekonomicznych w Polsce. Działalność firmy, oparta początkowo na imporcie marek piwa, rozrosła się szybko do stworzenia pierwszej nowoczesnej sieci dystrybucyjnej, obsługującej odbiorców w największych miastach całego kraju. Z czasem, firma odeszła od dystrybucji, skupiając się na produkcji i sprzedaży mocnych alkoholi, inwestując w tym celu, w zakup dużych zakładów produkcyjnych w Białymstoku (gdzie powstaje m. in. Żubrówka czy Żytniówka) i Obornikach (Soplica, Bols).
Obecnie zatrudniamy w Polsce około 1.500 pracowników, a nasza firma plasuje się w gronie liderów największych firm branży FMCG pod względem przychodów ze sprzedaży.